Якісне лікування кашлю
Кашель вважається найчастішим симптомом ГРЗ у дітей та являє собою захисний рефлекс, направлений на відновлення прохідності дихальних шляхів.
Типи кашлю:
Сухий, подразливий кашель
Вологий, або продуктивний, кашель
Сухий, подразливий кашель
який ще називають непродуктивним – це кашель без виділення мокротиння. Часто стає результатом вірусної інфекції дихальних шляхів (грип, застуда). Кашель локалізується в глотці – фарингіт, у гортані – ларингіт, запалення трахеї – трахеїт. Також сухий кашель може бути спричинений алергенами, димом, стати результатом пересихання слизових оболонок ротової порожнини і глотки (сухе повітря) або бути одним із симптомів астми, підвищеної в'язкості слизу. Напади кашлю повторюються і докучають, можуть заважати спати вночі, працювати, розмовляти, навіть їсти. Подразнена ділянка болить, у хворого можуть зникати апетит та сили. Такий кашель втомлює та виснажує. Непродуктивний кашель може бути першим симптомом інфекції, що ще не встигла розповсюдитися на нижні дихальні шляхи, але вже вразила верхні. Такий кашель рекомендовано заспокоювати препаратами, що пригнічують кашльовий центр.
Вологий, або продуктивний, кашель –
це кашель, під час якого утворюється бронхіальне мокротиння. Він є симптомом таких інфекцій верхніх та нижніх дихальних шляхів, як грип, застуда, бронхіт, трахеїт, синусит і навіть пневмонія, як ускладнення. В'язкість мокротиння при вологому кашлі дуже висока, тому мукоциліарний апарат людини може не справлятися з відхаркуванням мокротиння. При такому кашлі потрібна допомога у стимулюванні виведення мокроти з дихальних шляхів, а саме- відхаркувальний засіб.
Як обрати правильний засіб від кашлю?
Обирайте препарати розважливо, адже в аптеках Вам можуть порекомендувати для лікування як лікарський засіб, так і дієтичні добавки.

Якщо для Вас принципово, щоб препарат був у статусі лікарського засобу, а не дієтичної добавки (БАД), цей пункт підкаже інструкція, в якій вказано: «Інструкція по застосуванню лікарського засобу». Також лікарський засіб має реєстраційне посвідчення, номер якого теж вказано в інструкції.

На упаковці з дієтичною добавкою (БАД) повинно бути вказано: «Не є лікарським засобом».

Потрібно розуміти, що інструкція до застосування лікарського засобу обіцяє ефект, підтверджений клінічними випробуваннями, в той час як БАДи не обіцяють цього і можуть бути рекомендовані тільки, як додаткове джерело діючих речовин. Найчастіше в дієтичних добавках (БАД-ах) дозування діючих речовин менше, ніж в лікарських засобах, а ефективність не підтверджена клінічними дослідженнями, тому на курс лікування може знадобитися більше часу, кількості таблеток, або об'єму рідини.


Тому краще надати перевагу лікарським препаратам, що перевірені часом та зарекомендували себе на фармацевтичному ринку, як ефективні. Такі, як Сиропи від кашлю Доктора Тайсса. В українських аптеках представлені 2 види сиропів: Сироп від кашлю Др.Тайсса з подорожником і Сироп від кашлю Др.Тайсса з екстрактом плюща, в 2-х об'ємах кожен: 100мл і 250мл.


Сироп від кашлю Др.Тайсса з подорожником містить в собі натуральний екстракт подорожника ланцетолистого, основними діючими речовинами якого є слизи, що розріджують мокротиння і сприяють відхаркуванню. Сам подорожник здавна відомий своїми лікувальними властивостями. Він має протизапальний, муколітичний та антибактеріальний ефект. Ще один компонент, який входить до німецького сиропу від кашлю Доктора Тайсса, - це м'ята перцева. Вона підсилює дію подорожника, а також має антисептичний і знеболювальний ефект, що робить сироп більш ефективним та оригінальним.

Завдяки дії основних компонентів, кашель зменшується, дихальні шляхи заспокоюються. Сироп від кашлю Др.Тайсса з подорожником може бути рекомендований, як при сухому, так і вологому кашлі.
Спосіб застосування та дози

Приймати препарат кожні 2-3 години з однаковими інтервалами між прийомами (5-7 разів на добу): дітям віком від 2 до 6 років – по ½ чайної ложки (2,5 мл), дітям віком від 6 до 12 років – по 1 чайній ложці (5 мл), дорослим і дітям від 12 років – по 1 столовій ложці (15 мл).
Тривалість лікування визначається індивідуально лікарем, у середньому становить 5-7 днів.
Якщо протягом терміну лікування стан хворого не покращується, необхідно звернутися за консультацією до лікаря.*
Сироп від кашлю Др.Тайсса з екстрактом плюща має протизапальну, відхаркувальну та антибактеріальну дію, полегшує виділення мокротиння, покращує дихання.
Має відхаркувальну, муколітичну та спазмолітичну дію, що ідеально підходить при вологому кашлі. Сапоніни що містяться в екстракті плюща підсилюють секрецію бронхіальних залоз, секрецію слизу із альвеол, тобто дії спрямовані на виведення мокроти при вологому кашлі.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям віком від 12 років приймати внутрішньо по 15 мл 3 рази на день (що відповідає денній дозі 69,30 мг сухого екстракту з листя плюща); дітям віком від 6 до 12 років – по 15 мл 2 рази на день (що відповідає денній дозі 46,20 мг сухого екстракту з листя плюща); дітям віком від 2 до 6 років – по 10 мл 2 рази на день (що відповідає денній дозі 30,80 мг сухого екстракту з листя плюща).
Сироп від кашлю Др. Тайсса з екстрактом плюща приймати нерозведеним, рекомендовано запивати достатньою кількістю води чи теплих напоїв без вмісту кофеїну.
Якщо симптоми присутні довше, ніж протягом одного тижня застосування даного препарату, потрібно звернутися за консультацією до лікаря.
Сиропи від кашлю Др.Тайсса і є тими препаратами, що підходять для різних видів кашлю. Вони виробляються на фармацевтичному заводі в Німеччині за всіма стандартами GMP (європейські вимоги до виробництва). Сиропи розфасовані в скляні флакони, що забезпечують незмінність складу під час зберігання.

Сьогодні в лікарів широко використовуються лікарські препарати рослинного походження з доведеною ефективністю, які по своєму відхаркувальному та муколітичному ефекту не поступаються синтетичним, а в деяких випадках ще й додатково володіють бронхолітичною та протизапальною дією. Перевага рослинних препаратів полягає в широкому спектрі хімічних зв'язків, що містяться в них. Біологічно активні речовини рослинного
походження більш природно включаються в обмінні процеси людини в порівнянні з синтетичними. Наслідком цього є краща переносимість, мінімум побічних дій та ускладнень.
Саме тому рекомендуємо тримати в аптечці
Сиропи від кашлю Доктора Тайсса!
*Згідно з інструкцією із застосування лікарського засобу Сиропів від кашлю Др Тайсса.